FAQ

Czy jest możliwość zwrotu lub wymiany towaru?

Zgodnie z przepisami prawa polskiego, większość towarów można zwrócić w terminie do 14 dni od daty zakupu, w przypadku towarów standardowych. My najczęściej personalizujemy firany pod danego klienta i jego wymiary okna, dlatego to sytuacja trochę patowa, ale przyjmujemy zwroty (paragon i pisemne odstąpienie od umowy).

W jaki sposób dobrać odpowiednie firany do okien?

Wariacji ozdob okiennych jest bez liku, dlatego proszę wybrać dokładnie to, co się Pani/Panu podoba. Proszę nie obawiać się zapytać nas, ponieważ bardzo chętnie służymy radą oraz doświadczeniem.

Z jakiego materiału uszyte są firany?

Materiały dobieramy w zależności od właściwości materiału, wskazanych do uszycia konkretnego typu firany. W przypadku paneli będzie to coś sztywniejszego, utrzymującego kształt, w przypadku lambrekina coś lejącego, podatnego na układanie. Szyjemy z kreszu, woalu żakardowego (z wzorem lub bez), etaminy, zasłony z poliestru.

W jakich pomieszczeniach firany mają swoje zastosowanie?

Naszym zdaniem firany znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. W jednym będą pełnić funkcję dekoracyjną, w innym zacieniającą, w jeszcze innym będą chronić przed spojrzeniem sąsiadów.

Czy tworzymy firany na specjalne zamówienia?

Oczywiście. 😊 Głównie zajmujemy się szyciem i sprzedażą firan, które zostały zaprojektowane pod konkretny gust oraz wymiar okna. Zdarzają się pojedyncze sztuki, które powstają z naszej miłości do szycia oraz chwili wolnego czasu.

Czy mogę dobrać odpowiedni kolor z własnej palety kolorów?

Na etapie zamówienia opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i postaramy się dobrać i opracować wspólne rozwiązanie.

Które firany doskonale pasowałyby do kuchni?

W kuchni świetnie sprawdzają się panele, v-ki, roletki, choć tak naprawdę ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, ponieważ na przełomie kilkunastu ostatnich lat uszyłyśmy do kuchennego okna już wszystko.

W jaki sposób dbać o firany?

Do prania firan najlepiej służy poszewka po poduszce. Usuń ruchome elementy, patyki usztywniające, włóż firany pralki i ustaw temperaturę na 30 st. z małym wirowaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl