Przetwarzanie dany osobowych

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowny Kliencie,

Mając na względzie dotychczasową i przyszłą współpracę, szanując Pani/Pana prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.KTO JEST ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma: GRAMAR Marian Szymiczek z siedzibą w Rogowach. Może się Pani/Pan z nami skontaktować pisząc na adres: 44-362 Rogów ul. Poprzeczna 8. Może się również Pani/Pan skontaktować z Administratorem za pośrednictwem adresu mailowego Gramar1@vp.pl oraz numeru telefonu 600 685 760, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.KOMU MOŻEMY PRZEKAZAĆ DANE OSOBOWE?

Zgodnie zobowiązującym prawem Pani/Pana dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcom systemów informatycznych i usług IT ( podmiotom prowadzącym sklep zwanym dalej Sprzedawcą), biurom rachunkowym świadczącym dla nas usługi rozliczeniowe, firmom kurierskim oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy również, że w serwisie internetowym firmy Gramar. wykorzystujemy narzędzie „Google Analytics” opracowane przez firmę Google LLC z siedzibą w 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA ,94043, Stany Zjednoczone.JAKIE MAJĄ PAŃSTWO PRAWA W STOSUNKU DO SWOICH DANYCH OSOBOWYCH I JAK DŁUGO BĘDZIEMY JE PRZETWARZAĆ?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, do przeniesienia oraz sprzeciwu. Mają Państwo prawo skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w RODO. Żądania w tym zakresie należy zgłaszać bezpośrednio na adres pocztowy lub elektroniczny wskazany powyżej.

W przypadku przekonania, że Pani/Pana prawa zagwarantowane przepisami wymienionego wyżej wymienionego Rozporządzenia są łamane, ma Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w formie elektronicznej lub tradycyjnej zgodnie z procedurami opisanymi na stronach Urzędu Ochrony Danych Osobowych (uodo.gov.pl).

W przypadku gdy podstawą przetwarzania jest zgoda dane będą przetwarzane tak długo, aż zgoda nie zostanie odwołana, a po odwołaniu zgody przez okres czasu odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić Gramar i jakie mogą być podnoszone wobec niego.

 

W przypadku gdy podstawą przetwarzania jest wykonanie umowy dane będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne do wykonania umowy, a po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń.JAKIE SĄ CELE, PODSTAWY PRAWNE I ŹRÓDŁA PRZETWARZANIA PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH?

Dane osobowe przetwarzane będą przez firmę Gramar dla celów związanych z:

  1. Realizacją umowy, obowiązkiem rachunkowym oraz wysyłką produktu:

  • Przetwarzanie danych podczas przygotowywania produktu końcowego;

  • wystawienie faktury przez biuro rachunkowe;

  • wysyłka towaru do klienta

    Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawa
    z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl